تاريخچه شرکت

 

گروه توليدي و صنعتي آذر اويار در تاريخ 7/6/89 تحت شماره 29708 و شناسه ملي 10200378364 در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غير تجاری تبريز با موضوع توليد مصالح،مصنوعات ساختماني و صنعتي به ويژه درب و پنجره UPVC ، انواع شيشه چند جداره و شيشه ايمني و نشکن سکوريت تاسيس گرديد.

پايه اصلي اين شرکت بر اساس تجربه 25 ساله و کادر و پرسنل مجرب و کارآزموده در صنعت UPVC بنا نهاده شد و بر همين اساس، کارخانه توليدي اين شرکت در زميني بالغ بر 23000 مترمربع در شهرک صنعتي بيلوردی واقع در جاده تبريز- اهر احداث و در مدت کمتر از يکسال به بهره برداری رسيد.

ظرفيت سالانه اين کارخانه بالغ بر توليد 500 تن درب و پنجره UPVC و 80000 مترمربع شيشه چند جداره مي باشد که برای همين مقدار هم پروانه بهره برداری به شماره 611/105 از وزارت صنايع و معادن اخذ گرديده است.

از نظر ظرفيت کاری،کارخانه شرکت آذراويار جزو بالاترين ظرفيتها در کشور محسوب مي گردد و توانايي افزايش ظرفيت به بيش از 3 برابر فعلي را هم دارد.

در حال حاضر روند روبه توسعه کارخانه در زمينه افزايش خطوط توليد انواع پروفيل و قطعات آلومينيومي،ساخت درب و پنجره های آلومينيومي(ترمال بريک و ... )،توليد شيشه سکوريت و ... مورد توجه سهامداران اين شرکت بوده و انشااله در سالهای آينده شاهد افتتاح فازهای بعدی خواهيم بود.      

 

0
0
0
s2smodern